≡ menu
logo Lider

CZAS NA PORTRET

Czy chciałbyś obdarować kogoś wyjątkowego prezentem, który jest dowodem jego wyjątkowości?

Pamiątką, która przetrwa lata? Czymś oryginalnym i osobistym, pozwalającym zatrzymać chwilę, którą pragniesz uchwycić, by trwała zawsze?

To czas na portret.

Na podstawie wybranego przez Państwa zdjęcia z radością wykonam unikalny portret bliskiej Państwu osoby lub Państwa w wybranej technice malarskiej.

Portret będzie posiadał wartość nie tylko sentymentalną, ale też artystyczną. Niech ukochana twarz pozostanie nieśmiertelna i piękna w swojej wyjątkowości, nie tylko w Państwa sercach, ale również w postaci materialnej i dotykalnej.

 

,,Czas na Portret’’  Podaruj oryginalny prezent !

Kiedy chcesz obdarować Osobę Bliską, Przyjaciela, Osobę, na której bardzo Ci zależy i zastanawiasz się jaki prezent wybrać...  Często trudno jest znaleźć coś oryginalnego, coś co zapadło by w pamięci osoby obdarowanej, jako fantastyczny moment i jego późniejsza kontynuacja ...czyż nie tak?

Chciał byś, aby prezent odznaczał się oryginalnością, kunsztem wykonania oraz absolutną wyjątkowością?

Takim prezentem będzie bez wątpienia  Portret namalowany  w mojej autorskiej pracowni Portretu.

Załóżmy taką sytuację:

Chcesz podarować rodzicom  portret dziecka jako prezent na ich rocznicę ślubu. Wystarczy, że wykupisz ,, Kartę Prezentową" za cenę wartości portretu który, zostaje przez Ciebie zamówiony.

Po złożeniu zamówienia ,, Karta Upominkowa '' zostaje dostarczona na adres wskazany przez Ciebie.

Po otrzymaniu prezentu w postaci ,,Karty Upominkowej’  Osoba obdarowana  wysyła zdjęcie, na  podstawie którego zostanie wykonany  portret w technice malarskiej określonej w zamówieniu. ,,Karta Upominkowa ’’  jest ważna przez 1 rok od momentu jej zakupienia.

Karty Prezentowe wykonane są w niepowtarzalny i artystyczny ( zdjecie ) sposób tak aby samo wręczenie podarunku w postaci ,, Karty Upominkowej'' było wyjątkowe.

Zapraszam do zamówienia ,, Karty Upominkowej " W razie pytań proszę o kontakt emaliowy lub telefoniczny.

 

Przykładowa cena zakupu ,, Karty Upominkowej „ na wykonanie portretu lub zakup obrazu lub grafiki w galerii YZP .

Chciałem przedstawić Państwu  listę cenową portretów wykonywanych  w trzech technikach malarskich wg cennika wykonania portretu przez Studio Portretowe YZP. Oczywiście, możliwe jest wykonanie obrazu w formatach  mniejszych lub większych. Portret na papierze oprawiony jest w  passpartue wykonane z ekologicznej tektury.  Istnieje również możliwość zamówienia ramy na Państwa indywidualne życzenie. Portrety w technice olejnej na płótnie
Współpracując z renomowanymi firmami ramiarskimi w Krakowie Pracownia Portretu YZP może dostarczyć Państwu również obraz oprawiony w indywidualnie dobraną ramę. Na naszej stronie znajdą Państwo przykłady oprawy obrazów, serdecznie zapraszam do obejrzenia.

W promocji "Czas na Portret'' dodatkowo otrzymają Państwo Kartę Klienta - upoważniająca do 15% zniżki przy zakupach gotowych prac w Galerii Grafiki i Obrazów na stronie internetowej .


Dla przybliżenia kosztów związanych z zakupem ,, Karty Upominkowej'' poniżej przedstawiam  cennik wykonania portretu w trzech technikach malarskich.

Cena za portret jednej osoby na podstawie zdjęcia dostarczonego przez Osobę zamawiającą portret.

 

Cena za portret pastelowy 30 na 40 cm to 900zł - do 15.12. 2017 w promocji ,, Czas na Portret''  450zł
 

Cena za portret akwarelowy 30 na 40 cm to 1300zł - do 15.12.2017 w promocji ,, Czas na Portret''  650zł
 

Cena za portret olejny 30 na 40 cm to 2500zł -  do 15.12.2017 w promocji ,, Czas na Portret'' 1300zł

 

Osoba Obdarowana po otrzymaniu ,,Karty Upominkowej’’ proszona jest o wysłanie zdjęcia Osoby portretowanej na mój email.

,, Karta Upominkowa'' ważna jest przez okres jednego roku od daty jej wykupienia. Po roku może być na Państwa życzenie zaktualizowana.


Zapraszam do kontaktu ze mną i zakupu ,,Karty Upominkowej'' upoważniającej do zamówienia  oryginalnego prezentu jakim jest portret.

Jeśli Osoba obdarowana będzie chciała wykorzystać ,, Kartę Upominkową '' do zakupu obrazu lub grafiki  w Galerii Internetowej YZP w miejsce zamówienia portretu, jest to oczywiście możliwe.

Zdecyduj się dzisiaj na wybór oryginalnego i niepowtarzalnego prezentu.Takie  prezenty na długo pozostaną  z Osobą , którą obdarujesz.

 

logo Script logo